Przejścia Klamowe – lipiec/sierpień 2015

Przejścia Klamowe – lipiec/sierpień 2015

„Jak z bicza strzelił” minęła pierwsza połowa sezonu wspinaczkowego. Za nami upalny lipiec i połowa sierpnia, która przyniosła wspaniały "warun".
W Klamie działo się sporo dobrego.Padło kilka życiówek i sporo ładnych przejść.

 

 

 

 

 

 

 

Domi_sztafety

Na pierwszy plan wysuwają się: życiówka Dominiki "Domi" Bobek, która 15 sierpnia dość szybko uporała się w stylu RP z klasykiem Dol. Bolechowickiej
"Skalnymi Sztafetami" VI.5.
Ogromne Gratulacje dla Domi, która jest w rewelacyjnej formie!
Kolejną życiówką z początku sierpnia jest przejście przez Piotrka Ryszkę RP drogi „Niedopałki Gwiazd” VI.4 w Słonecznych Skałach.
Darek „Kudłaty” Szylko nadal ostro ciśnie. Efektem są super przejścia. Przede wszystkim Kudłaty dość szybko uporał się RP ze „Skalnymi Sztafetami” VI.5 w Bolecho. Tutaj też padł RP wymagający „Dusiciel Centaurów” VI.3+/4.
Kolejna droga o tej samej cyferce i pokonana w podobnym stylu to „Ortopraksja” VI3+/4 na Pancerniku.

 

 

 

 
Piotrek_sloneczne
W Słonecznych Skałach Kudłaty prowadzi RP „Niedopałki Gwiazd” VI.4 oraz na Skotnicowej boulderowy „Festung Breslau” VI3+/4 RP.
W stylu OS Kudłaty przeszedł „Flaczki z Mnicha” VI3/3+ na Ostrężniku. Flashem zaś pada „Pożegniania z Broną” VI3/3+. Do tego wszystkiego dokłada osiem dróg VI.3, dwadzieścia VI.2 + i dziewiętnaście VI.2 !!!

Paulina „Tofik” Załubska poprowadziła RP drogę „Cebula Rasa” VI.2 na Wzgórzu 502. Pocisnęła także „Pasibrzucha” VI.1+ w Sułoszowej oraz „Kopalnie Radości” VI.1+ na Kramnicy. W Bolecho padł wymagający „Filar Walisha” VI.1.
Do tego dołożyła jeszcze RP kilka dróg VI.1 między innymi „Kaloszy nie noszę” i „Gra o Krzon” w Sułoszowej.

Daro po powrocie z pracy z upalnych Włoch, wraca powoli do formy. Efektem jest szybkie przejście po kilku próbach nowości Dol. Bolechowickiej. Mowa o nowej kombinacji na Abazym.
„Maska” VI.5+ bo tak nazywa się nowa bardzo logiczna kombinacja, która tym samym uzyskała pierwsze powtórzenie.

 

 

kudlaty_wariacje2